Make of me what you fill

TWOJA PRZESTRZEŃ

Misją fILOFAX jest oferowanie najlepszej jakości artykułów i akcesoriów idealnie zbilansowanych pomiędzy pięknem formy a rozwiązaniem użytkowym. Uważamy, że to Ty sam tworzysz siebie i robisz to lepiej niż ktokolwiek inny. Otwórz jeden z nich, a wejdziesz w przestrzeń poddająca się całkowicie Twojej kontroli, gotową, aby stać się miejscem Twojej nieograniczonej kreacji. Stwórz swoje własne unikalne dzieło.

The things that make me different are the things that make me.

A. A. Milne

NOTEBOOK

They always say time
changes things, but you
actually have to change
them yourself.
Andy Warhol

CLIPBOOK

If you like it,
put a ring on it.
Beyoncé

 

ORGANIZER

love the permanence
and authenticity of the organiser cover,
which belies the evolution that has
gone on within. Each Filofax becomes
totally unique to its end user.
Julia Langhein

Notebook to notes posiadający niezwykłe rozwiązanie, które umożliwia przekładanie stron i akcesoriów w zależności od indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości papier poddaje się, bez uszkodzeń, wielokrotnym zmianom miejsca. Szeroka gama tekstur i kolorów okładek oraz bogata kolekcja akcesoriów pozwala stworzyć notes z plannerem idealnie odpowiadający właścicielowi.

Pocket 9cm x 14cm 

A5 14,8cm x 21cm 

A4 21cm x 29,7cm 

Clipbook to unikatowa, opatentowana innowacja, która łączy funkcję notesu z plannerem w niezwykłych okładkach. Wystarczy rozciągnąć ringi i można rozpocząć dostosowywanie wnętrza do swoich potrzeb. Przemyślana konstrukcja posiada wiele zalet – leży płasko, gdy jest otwarta, zapewniając idealną powierzchnię do pisania, – składa się do natychmiastowego użycia, gdy jesteś w ruchu, – rozszerza się, gdy dodasz więcej stron lub zmniejsza się, gdy je wyjmiesz.

A5 14,8cm x 21cm 

To Organizery uczyniły markę fILOFAX rozpoznawalną na całym świecie. Są tworzone w oparciu o prawie 100-letnią wiedzę przez doświadczonych specjalistów. Dzięki klasycznym i nowoczesnym wzorom, luksusowym skórom, tkaninom lub eko-skórom, w różnych kolorach i rozmiarach można tu znaleźć najszerszą na świecie ofertę organizerów

Personal 18,8×13,5×3,5 cm 

A5 23,5×19,5×4,4 cm