Notebook

Mówi się, że czas zmienia rzeczy, ale tak naprawdę to Ty sam musisz je zmienić.

Andy Warhol

USUŃ | DOPASUJ | UZUPEŁNIJ

 Filofax Notebook, występuje w rozmiarze Pocket, A5 i A4. We wszystkich kolekcjach istnieje możliwość wymiany położenia oraz ponownego uzupełnienia stron i akcesoriów.

CLASSIC MONOCHROME

.

CLASSIC BRIGHTS

.

CLASSIC PASTELS

.

SAFFIANO

.

SAFFIANO FLUORO

.

SAFFIANO METALIC

.

ARCHITEXTURE

.

IMPRESSIONS

.

MN
Miękka i gładka, a zarazem lekko ziarnista tekstura okładki z materiału skóropodobnego, w  czarnym kolorze z dopasowanym czarnym elastycznym zamknięciem.
CB

Miękka i gładka, a zarazem lekko ziarnista tekstura okładki z materiału skóropodobnego,  w wyrazistych, jasnych kolorach. Wszystkie notesy posiadają elastyczne zamknięcie z kontrastowym białym brzegiem. Wersja Pocket występuje w kolorze czerwonym i niebieskim.

CP

Miękka i gładka, a zarazem lekko ziarnista tekstura okładki z materiału skóropodobnego,  w delikatnych  pastelowych kolorach. Wszystkie notesy posiadają elastyczne zamknięcie z białym brzegiem.

CB2

Prosta a zarazem wyrafinowana kolekcja dostępna w wielu bogatych i   wyrazistych barwach. Okładka została wykonana z materiału skóropodobnego o ziarnistej teksturze, który wzmacnia i   wzbogaca kolory.

FL

Neonowe kolory kolekcji Saffiano Fluorro cieszą oko i dodają energii. Żółty kolor fluoro został połączony z oryginalnie dopasowaną szarą barwą.

MET

4 połyskujące metalicznym blaskiem kolory okładek są odpowiedzią na najnowsze trendy w modzie.

ArCHI
Okładki notesów o biznesowym, profesjonalnym charakterze. Imitują marmur, drewno, szary beton, terakotę i niebieski zamsz.
Impres

Wzorzyste notesy z oryginalnymi motywami strukturalnymi innymi dla każdego koloru, Dzięki unikalnemu materiałowi okładki, wzory są głęboko wytłoczone, wydobywając zarówno kolor, jak i   motywy pełne detali. 

Akcesoria standardowe

Notebook w podstawowej wersji zawiera: 56-kartkowy blok w linie, 4 przegródki z indeksami, kieszonkę na notatki i zakładkę-linijkę.

Akcesoria dodatkowe

Akcesoria dodatkowe są dostępne dla rozmiarów A5 i A4.

USUŃ | DOPASUJ | UZUPEŁNIJ

Aktualna oferta dystrybutora może różnić się od asortymentu pokazanego w filmie.